Serwis InteractiveWorld.pl

Oficjalny serwis o programach interaktywnych w Polsce!

Home » Green Hat Studios » Znikają „Dziewczyny Fortuny”. Krótsza „Zagadkowa Wyspa”

Kiedy wydawało się, że sytuacja w CallTV się ustabilizowała, stało się inaczej. W ostatnich dniach lutego Ewa Tułacz oznajmiła na antenie SuperStacji, że Dziewczyny Fortuny znikają wraz z początkiem marca. Program emitowany był od kwietnia 2015r., choć jego emisja testowa rozpoczęła się już w marcu. Przez rok rozdawać pieniądze mieli okazję wspomniana Ewa Tułacz, Monika Ordowska, Monika Laskowska, Paulina Koziejowska oraz gościnnie Krystian Lis.

Może to chwilowa przerwa w emisji lub program znika na stałe? Tego dowiemy się w przyszłości i liczymy na powrót 🙂

Monika LaskowskaMonika Laskowska w Dziewczynach Fortuny

Koniec Dziewczyn Fortuny to nie jedyna zła wiadomość. Emisja programu Zagadkowa Wyspa znacznie się skraca. Od 1 marca na antenie Tele 5 program będzie rozpoczynać się o godzinie 13:00 i trwać godzinę. Następnie 5 minut później o 14:05 na kanale P1 kolejną Zagadkową Wyspę poprowadzi ta sama osoba co wydanie w Tele5. Anna Lerczak lub Ewa Tułacz.