Serwis InteractiveWorld.pl

Oficjalny serwis o programach interaktywnych w Polsce!

Home » Green Hat Studios » „Zagadkowa Wyspa” (nie) opuszcza Tele5. Emisja testowa w Polonii1 (AKTUALIZACJA x2)

Polonia1 od dziś emituje dodatkowe wydanie Zagadkowej Wyspy. Jest to nadawanie testowe programu, które będzie obecne na antenie tego kanału do piątku trwającego tygodnia. Natomiast od kwietnia teleturnieju zabraknie w Tele5.

Testowa emisja Zagadkowej Wyspy rozpoczyna się o 15:50, czyli kilkadziesiąt minut po zakończeniu wydania będącego stale w ramówce. Trwa 40 minut, do 16:30. Pierwszy odcinek poprowadził Krystian Lis.

Pierwsze testowe wydanie Zagadkowej Wyspy

Na antenie Tele5 Zagadkową Wyspę możemy oglądać od 1 września 2014 r. W ciągu tego czasu pokazywana była o różnych godzinach. Oprócz Anny Lerczak, Krystiana Lisa czy Marii Krzemińskiej, do grona prowadzących należą lub należeli m.in. Monika Ordowska, Ewa Tułacz oraz Marcin Gałka-Walczykiewicz.

Zagadkowa Wyspa w Tele5 z Anną Lerczak

AKTUALIZACJA                                                                                                                                                   Po testowej emisji Zagadkowej Wyspy w Polonii1, dotychczasowe wydanie od jutra (20.02) ulegnie wydłużeniu. Od poniedziałku do piątku program będzie na antenie od 14:05 do 15:50. W weekendy, tak jak do tej pory, zakończenie przewidziano na 15:05.

AKTUALIZACJA 2                                                                                                                         „Zagadkowa Wyspa” zostaje w Tele5! Od kwietnia będzie zaczynała się jednak niemal pół godziny później niż teraz, czyli o 11:55 i potrwa do 13:40. Natomiast w Polonii1 program od poniedziałku do piątku jest emitowany od 14:50 do 16:30.

Comments are closed.

  • Youtube