Serwis InteractiveWorld.pl

Oficjalny serwis o programach interaktywnych w Polsce!

Home » Tajemnice Losu » Magdalena Rutkowska-Odero ponownie w „Tajemnicach Losu”

Po kilkuletniej przerwie do zespołu doradców programu ezoterycznego „Tajemnice Losu” dołączyła Magdalena Rutkowska-Odero. Pierwszy odcinek, w którym wystąpiła można było obejrzeć w nocy z 2 na 3 kwietnia.

Magdalena Rutkowska-Odero prowadziła Tajemnice Losu w latach 2008-2009, czyli na początku emisji programu, kiedy za produkcję odpowiadała jeszcze spółka Telestar. Przez wiele lat była związana z EZO TV tego samego nadawcy prowadząc także Arkana Magii oraz Sekrety Magii emitowane w TVN i TVN7. Do niedawna na pytania widzów odpowiadała w programie Moc Magii produkcji AdAstra nadawanym w TVN i TVN7.

Przypomnijmy, że od 2011 roku produkcją Tajemnic Losu zajmuje się Green Hat Studios. Wcześniej, w latach 2009-2010 było za nią odpowiedzialne Telemedia InteracTV. Do doradców należą m.in. Wróżka Salomea, Beata Nowak oraz Krisso. Wcześniej pojawiali się np. Laura Dorota, Wróżka Oriana Bukartek, Edyta Ostrowska czy Aleksandra Iwańska. Program emitowany jest niemal codziennie w nocy w telewizji Polsat.

Comments are closed.

  • Youtube