Serwis InteractiveWorld.pl

Oficjalny serwis o programach interaktywnych w Polsce!

Home » EZO.TV » Pasmo EzoTV w TVR do końca stycznia

Pasmo EzoTV w TVR do końca stycznia

Artykuł napisał: admin Kategoria: EZO.TV

Pasmo ezoteryczne EzoTV emitowane w godzinach od 17:45 do 20:45 na antenie stacji TVR znika wraz z końcem stycznia. Oznacza to, że EzoTV w telewizji od lutego będzie dostępne już jedynie na kanale TO!TV codziennie przez 3 godziny od 21:15. Ostatnie wydania w TVR poprowadzą kolejno: Apolonia (wtorek, 29 stycznia), Gildia (środa, 30 stycznia) oraz Merkurja (czwartek, 31 stycznia). Źródło informacji: ezotv.pl.

Co ciekawe, nieciekawa sytuacja wśród programów ezoterycznych zaczęła się szczególnie mocno dawać we znaki wraz wprowadzeniem ustawowych limitów usług premium wśród użytkowników sieci telefonicznych. Nocny program ezoteryczny Polsatu (Tajemnice Losu) niedługo potem został drastycznie „okrojony”, tak, że jeśli w ogóle jego emisja się odbywa, to jest ona bardzo krótka, teraz znika całe trzygodzinne pasmo EzoTV, a kto wie, co będzie dalej? Możliwe, że wprowadzona ustawa przyczyni się do zaniknięcia programów ezoterycznych w Polsce, a ich miejsce zajmą coraz chętniej dodawane do ramówek telezakupy. Już w tej chwili w telewizji Polsat po programie Disco Gramy nad ranem emitowane jest pasmo telezakupów. Podobnie w TVP1, gdzie pojawienie się telezakupów poskutkowało stopniowym wyeliminowaniem teleturnieju Zagadkowa Jedynka.

Jaka przyszłość czeka interaktywną część telewizji? Tego nie wiemy, lecz staramy się niezwłocznie informować o wszelkich zmianach w tym skrawku szklanego ekranu. Aby dołączyć do dyskusji o programach interaktywnych zapraszamy także do rejestracji na naszym Forum.

Comments are closed.

  • Youtube