Serwis InteractiveWorld.pl

Oficjalny serwis o programach interaktywnych w Polsce!

Home » Archive by category 'Zagadkowa Wyspa'

Wakacje na „Zagadkowej Wyspie”

Artykuł napisał: admin Kategoria: Zagadkowa Wyspa

Przed nami okres wakacyjny, czas odpoczynku. Będzie on również dostrzegalny na „Zagadkowej Wyspie”. Według najnowszych informacji teleturniej ten ma z nami zostać jedynie w weekendy – przynajmniej przez wakacje.

Więcej Wyspy w maju

Artykuł napisał: admin Kategoria: Zagadkowa Wyspa

Śpieszymy czym prędzej z dobrą nowiną. Niepewna sytuacja związana z pobytem programu „Zagadkowa Wyspa” w Polonii1 przyniosła taki efekt, że program zostanie wydłużony! Od maja program zostanie wydłużony, ale w weekendy.

Jeszcze mniej „Zagadkowej Wyspy”!

Artykuł napisał: admin Kategoria: Zagadkowa Wyspa

Czas antenowy „Zagadkowej Wyspy” coraz bardziej się kurczy, a to nie wróży nic dobrego dla Green Hat Studios. Według otrzymanych informacji, wraz z nadejściem grudnia ulegną zmianie godziny emisji weekendowego programu w stacji Polonia1.

Call TV już tylko w Polonii1!

Artykuł napisał: admin Kategoria: Zagadkowa Wyspa

Jeszcze niedawno informowaliśmy o wznowieniu emisji „Zagadkowej Wyspy” w Tele5 po przerwie wakacyjnej. Okazało się jednak, że był to powrót na krótko i po miesiącu zakończono nadawanie teleturnieju. To nie jedyna zła wiadomość, ponieważ program zniknął również z kanału TVT.

Wiemy już, że Zagadkowa Wyspa opuściła antenę Tele5 tylko na wakacje. Już od poniedziałku, 2 października ponownie zawita na ekrany. Pora emisji nie jest jeszcze dokładnie ustalona – śledźcie uważnie naszą ramówkę! 😉 Program na ogół będzie prowadziła Anna Lerczak.

Mamy bardzo dobrą wiadomość dla sympatyków Moniki Chrzanowskiej! Ci, którzy myśleli, że zobaczą ją dopiero po ewentualnym powrocie „Zagadkowej Jedynki” miło się rozczarują. Już od dzisiaj gospodyni programu w TVP1 pojawiać się będzie w „Zagadkowej Wyspie” na antenie Polonii1.

  • Facebook
  • Youtube