Serwis InteractiveWorld.pl

Oficjalny serwis o programach interaktywnych w Polsce!

Teleturnieje call tv z graczami w studio:


Nazwa programu: Graj o raj
Stacja: TVN
Firma produkująca: Grupa ITI
Okres nadawania: 2005 r.
Prowadzący: Agnieszka Wróblewska, Ireneusz Bieleninik, Małgorzata Opczowska oraz Olimpia AjakayieGraj o raj


Nazwa programu: Nerwy na wodzy
Stacja: TVN Siedem
Firma produkująca: Grupa ITI
Okres nadawania: 2003 r.
Prowadzący: Małgorzata Opczowska oraz Julita KożuszekNerwy na wodzy


Interaktywne teleturnieje call-tv:


Nazwa programu: Ale kasa!
Stacja: Polsat
Firma produkująca: 9Live
Okres nadawania: 2008 r.
Prowadzące: Agata Swornowska, Diana Hoffmann oraz Marzena ZiarekAle kasa! - Diana Hoffmann


Nazwa programu: Apetyt na kasę
Stacja: TVN7 oraz TVN
Firma produkująca: Grupa ITI
Okres nadawania: 5 stycznia 2009r. – 2 września 2011 r.
Prowadzące: Anna Wołek, Agnieszka Wróblewska, Aleksandra Majcherek, Bożena Ostrysz, Katarzyna Janus, Klaudia Kołaczyk, Magdalena Michniak, Małgorzata Opczowska, Marzena Ziarek, Monika Pachnik oraz Olimpia Ayakaiye

 


Nazwa programu: Dziewczyny fortuny
Stacja: TV4
Firma produkująca: Telemedia InteracTV
Okres nadawania: 2008 r. – 2009 r.
Prowadzące: Anna Lerczak oraz Bianka GibaszewskaDziewczyny Fortuny


Nazwa programu: Dziewczyny Fortuny
Stacja: Superstacja
Firma produkująca: Green Hat Studios
Okres nadawania: marzec 2015 r. – marzec 2016 r.
Prowadzące: Ewa Tułacz, Monika Ordowska, Paulina Koziejowska oraz Monika LaskowskaMonika Laskowska


Nazwa programu: Dziewczyny w bikini
Stacja: Polsat
Firma produkująca: Endemol Polska
Okres nadawania: 2005 r. – 2007 r.
Prowadzące: Aleksandra Jakuła, Ewa Kotlewska, Monika Jabłońska oraz Natalia JakułaDziewczyny w bikini


Nazwa programu: Dziewczyny z fortuną
Stacja: TV4
Firma produkująca: Telemedia InteracTV
Okres nadawania: 4 stycznia – 30 września 2010 r.
Prowadzące: Anna Lerczak oraz Bianka GibaszewskaAnia Lerczak - Dziewczyny z Fortuną


Nazwa programu: Dziewczyny z fortuną
Stacja: TV4
Firma produkująca: Green Hat Studios
Okres nadawania: 1 października 2010 r.- 30 sierpnia 2013 r.
Prowadzące: Anna Lerczak, Ewa Tułacz, Marzena Ziarek, Monika Ordowska, Paulina Koziejowska oraz gościnnie Olga PęczakMarzena Ziarek - Dziewczyny z Fortuną - Green Hat Studios


Nazwa programu: Dziewczyny z fortuną
Stacja: Polsat
Firma produkująca: Green Hat Studios
Okres nadawania: 30 sierpnia 2013 r. – 29 marca 2014 r.
Prowadzące: Ewa Tułacz, Monika Ordowska oraz Paulina KoziejowskaMonika Ordowska


Nazwa programu: Fabryka Gry
Stacja: TVN, TVN Siedem oraz TVN Gra
Firma produkująca: Grupa ITI
Okres nadawania: 2006 r. – 2008 r.
Prowadzący: Agnieszka Wróblewska, Anna Wołek, Bożena Ostrysz, Ireneusz Bieleninik, Małgorzata Opczowska oraz Olimpia AjakaiyeFabryka Gry - Agnieszka Wróblewska


Nazwa programu: Fortuna wiedzy
Stacja: Polsat
Firma produkująca: Telemedia InteracTV
Okres nadawania: 4 stycznia  – 3 września 2010 r.
Prowadzące: Beata Cwalińska oraz Ewa TułaczBeata Cwalińska - Fortuna Wiedzy


Nazwa programu: Garito
Stacja: TVN Siedem oraz TVN Gra
Firma produkująca: Grupa ITI
Okres nadawania: 2005 r.
Prowadzący: Olimpia Ajakayie, Vito Casetti, Julita Kożuszek, Małgorzata Opczowska, Katarzyna Janus oraz Magdalena AmbrożkoGarito


Nazwa programu: Granie na ekranie
Stacja: TVN i TVN7
Firma produkująca: Grupa ITI
Okres nadawania: 4 stycznia 2010 r. – 2 września 2011 r.
Prowadzące: Anna Wołek, Agnieszka Wróblewska, Aleksandra Majcherek, Bożena Ostrysz, Klaudia Kołaczyk, Małgorzata Opczowska, Marzena Ziarek, Monika Pachnik oraz Olimpia AjakaiyeGranie na ekranie - Małgorzata Opczowska


Nazwa programu: Granie na śniadanie
Stacja: TVN
Firma produkująca: Grupa ITI
Okres nadawania: 5 stycznia 2009 r. – 2 września 2011 r.
Prowadzące: Anna Wołek, Agnieszka Wróblewska, Aleksandra Majcherek, Bożena Ostrysz, Katarzyna Janus, Klaudia Kołaczyk, Magdalena Michniak, Małgorzata Opczowska, Marzena Ziarek, Monika Pachnik oraz Olimpia AjakaiyeGranie na śniadanie - Olimpia Ajakaiye


Nazwa programu: Graj o raj – wersja interaktywna
Stacja: TVN Gra
Firma produkująca: Grupa ITI
Okres nadawania: 2005 r. – 2007 r.
Prowadzący: Aleksandra Majcherek, Agnieszka Sokół, Bożena Ostrysz, Katarzyna Janus, Karolina Kosiba, Karolina Chowaniec, Krzysztof Bogalecki, Magdalena Ambrożko, Małgorzata Opczowska, Olimpia Ajakaiye oraz Patrycja Tomaszczyksokół


Nazwa programu: Hej-nał show
Stacja: TVN, TVN7 oraz TVN Gra
Firma produkująca: Grupa ITI
Okres nadawania: 14 lipca 2007 r. – 31 grudnia 2008 r.
Prowadzący: Agnieszka Wróblewska, Aleksandra Majcherek, Anna Wołek, Bożena Ostrysz, Ewelina Kołomańska, Fabiola Kopczyńska, Katarzyna Janus, Krzysztof Bogalecki, Małgorzata Opczowska, Olimpia Ajakaiye oraz Patrycja TomaszczykHej Nał-Show


Nazwa programu: Hit the bank
Stacja: TVN Lingua
Firma produkująca: Grupa ITI
Okres nadawania: 2007 r.
Prowadzące: Bożena Ostrysz oraz Karolina ChowaniecHit the bank


Nazwa programu: Kasa gra
Stacja: TVN Gra
Firma produkująca: Telemedia InteracTV
Okres nadawania: 3 października 2005 r. – 31 grudnia 2007 r.
Prowadzące: Anna Lerczak, Anna Wołek, Anna Radomska, Bianka Gibaszewska, Diana Hoffman, Dominika Korwin, Justyna Widawska, Kamila Ryciak, Magdalena Piewcewicz oraz Magdalena SuzynowiczKasa Gra - Magdalena Suzynowicz


Nazwa programu: Kasa na bank
Stacja: TV4
Firma produkująca: Telemedia InteracTV
Okres nadawania: 2005 r. – 2009 r.
Prowadzący: Agata Jasińska, Anna Lerczak, Alicja Skrzypczak, Agata Swornowska, Bartosz Szaniawski, Bianka Gibaszewska, Karolina Kołodziej oraz Klaudia KołaczykKasa na Bank (TV4) - Karolina Kołodziej


Nazwa programu: Kryminalne zagadki
Stacja: TVN Gra
Firma produkująca: Grupa ITI
Okres nadawania: 4 czerwca 2007 r. – 31 stycznia 2008 r.
Prowadzący: Dawid Marecki, Ewelina Kołomańska, Fabiola Kopczyńska, Katarzyna Janus, Krzysztof Bogalecki oraz gościnnie Aleksandra Majcherek i Małgorzata OpczowskaKryminalne zagadki - Ewelina Kołomańska


Nazwa programu: Łamisłówka
Stacja: TVN Siedem oraz TVN
Firma produkująca: Grupa ITI
Okres nadawania: 2002 r. – 2004 r.
Prowadzący: Agnieszka Wróblewska, Ireneusz Bieleninik, Sławomir Sochacki, Małgorzata Opczowska oraz Olimpia AjakaiyeŁamisłówka


Nazwa programu: Łatwa kasa
Stacja: Polonia1
Firma produkująca: Telemedia InteracTV
Okres nadawania: 1 stycznia – 30 czerwca 2013 r. oraz grudzień 2013 r.
Prowadzące: Bianka Gibaszewska oraz Diana HoffmannŁatwa Kasa - Diana Hoffmann - Telemedia Interac Tv


Nazwa programu: Łatwa kasa
Stacja: TVS
Firma produkująca: Telemedia InteracTV
Okres nadawania: 2012 r.
Prowadząca: Bianka GibaszewskaBianka Gibaszewska - Łatwa Kasa (TVS)


Nazwa programu: Łatwa kasa
Stacja: Tele5
Firma produkująca: Telemedia InteracTV
Okres nadawania: luty, lipiec i sierpień 2013 r.
Prowadząca: Bianka GibaszewskaŁatwa Kasa (Tele 5) - Bianka Gibaszewska


Nazwa programu: Łatwa Kasa
Stacja: VIVA Polska
Firma produkująca: Telemedia InteracTV
Okres nadawania: 2007 r.
Prowadzące: Monika Pachnik oraz Róża KulmaMonika Pachnik - Łatwa Kasa (VIVA Polska) - Telemedia InteracTV


Nazwa programu: Łowcy Nagród
Stacja: Polonia1
Firma produkująca: Green Hat Studios
Okres nadawania: 15 października 2013 r. – 31 sierpnia 2014 r.
Prowadzący: Anna Lerczak, Ewa Tułacz, Joanna Gałka-Walczykiewicz, Justyna Widawska, Monika Ordowska, Paulina Koziejowska oraz gościnnie Tomasz ŁysiakPaulina Koziejowska - Łowcy Nagród (Polonia 1)


Nazwa programu: Łowcy Nagród
Stacja: Tele5
Firma produkująca: Green Hat Studios
Okres nadawania: grudzień 2013 r. – sierpień 2014 r. (z przerwami)
Prowadzące: Anna Lerczak, Joanna Gałka-Walczykiewicz, Justyna Widawska, Monika Ordowska, Paulina Koziejowska oraz gościnnie Tomasz Łysiakhttp://serwis.interactiveworld.pl/wp-content/uploads/2012/03/%C5%81owcy-Nagr%C3%B3d.png


Nazwa programu: Mania grania
Stacja: TVN Siedem oraz TVN Gra
Firma produkująca: Grupa ITI
Okres nadawania: 2005 r. – 2006 r.
Prowadzący: Bożena Ostrysz, Krzysztof Bogalecki, Małgorzata Opczowska oraz Olimpia AjakaiyeGraj o raj


Nazwa programu: Miasto zwycięzców
Stacja: Polsat
Firma produkująca: Telemedia InteracTV
Okres nadawania: 2008 r.
Prowadzący: Maciej Makarewicz oraz Magdalena SuzynowiczMiasto zwycięzców - Maciej Makerewicz


Nazwa programu: Nagroda gwarantowana
Stacja: Polsat
Firma produkująca: Telemedia InteracTV
Okres nadawania: 2007r. – 2008r. oraz 2008r. – 2009r.
Prowadzący: Agnieszka Radzikowska, Beata Cwalińska, Ewa Tułacz, Karolina Kołodziej, Maciej Makarewicz, Magdalena Suzynowicz, Natalia Szyguła oraz Róża Kulma.Natalia Szyguła - Nagroda Gwarantowana


Nazwa programu: Noc zagadek
Stacja: TVP2
Firma produkująca: Telemedia InteracTV
Okres nadawania: 2008 r. – 2009 r. oraz 2010 r.
Prowadzący: Dariusz Bubienko, Ewa Chodaczyńska, Magdalena Suzynowicz, Justyna Widawska, Olga Pęczak, Maciej Ruszkiewicz i Marcin Gałka-Walczykiewicz oraz gościnnie Róża KulmaNoc zagadek - Róża Kulma


Nazwa programu: Nocne granie
Stacja: TVN
Firma produkująca: Grupa ITI
Okres nadawania: 6 stycznia – 31 grudnia 2009 r.
Prowadzące: Agnieszka Wróblewska, Aleksandra Majcherek, Anna Wołek, Bożena Ostrysz, Katarzyna Janus, Klaudia Kołaczyk, Magdalena Michniak oraz Marzena ZiarekNocne Granie - Anna Wołek-Kornaś


Nazwa programu: Nocne I-Granie
Stacja: TV Puls
Firma produkująca: Telemedia InteracTV
Okres nadawania: lipiec – listopad 2009 r.
Prowadzące: Ewa Chodaczyńska, Klaudia Kołaczyk oraz Justyna WidawskaKlaudia Klara - Nocne I-Granie


Nazwa programu: Nocne igraszki
Stacja: TVN i TVN Siedem
Firma produkująca: Telemedia InteracTV
Okres nadawania: 2004r. – 2007r.
Prowadzące: Anna Lerczak, Anna Wołek, Anna Radomska, Bożena Ostrysz, Diana Hoffman, Dominika Korwin, Justyna Widawska, Kamila Ryciak, Magdalena Suzynowicz oraz Magdalena PiewcewiczNocne Igraszki - Magdalena Suzynowicz i Anna Wołek-Kornaś


Nazwa programu: Po co spać, jak można grać
Stacja: TVN
Firma produkująca: Grupa ITI
Okres nadawania: 2010 r.
Prowadzące: Alicja Skrzypczak, Anna Wołek, Agnieszka Wróblewska, Bożena Ostrysz, Klaudia Kołaczyk, Monika Pachnik oraz Marzena ZiarekPo co spać, jak można grać - Bożena Ostrysz


Nazwa programu: Podróże z zagadkami
Stacja: TVP1
Firma produkująca: Telemedia InteracTV
Okres nadawania: 2008 r.
Prowadzący: Marcin Gałka-WalczykiewiczMarcin Gałka - Walczykiewicz


Nazwa programu: Rozbij bank
Stacja: TVN oraz TVN Gra
Firma produkująca: Grupa ITI
Okres nadawania: 2005 – 2007 r. oraz 2008 r.
Prowadzące: Aleksandra Majcherek, Agnieszka Sokół, Agnieszka Wróblewska, Karolina Chowaniec, Krzysztof Bogalecki, Olimpia Ajakaiye oraz Małgorzata OpczowskaRozbij Bank


Nazwa programu: Rozwiąż zagadkę
Stacja: TV Biznes
Firma produkująca: Telemedia InteracTV
Okres nadawania: 2010 r.
Prowadząca: Justyna WidawskaRozwiąż zagadkę - Justyna Widawska


Nazwa programu: Rusz głową
Stacja: Polsat 2
Firma produkująca: Telemedia InteracTV
Okres nadawania: 2010 r.
Prowadzące: Beata Cwalińska, Bianka Gibaszewska, Ewa Tułacz, Justyna Widawska oraz gościnnie Róża Kulma i Karolina KołodziejJustyna Widawska


Nazwa programu: Seans filmowy
Stacja: TVN 7 oraz TVN Gra
Firma produkująca: Grupa ITI
Okres nadawania: 3 października 2005 r. – 31 stycznia 2008 r.
Prowadzący: Patrycja Tomaszczyk, Fabiola Kopczyńska, Krzysztof Bogalecki, Ewelina Kołomańska, Dawid Marecki, Bożena Ostrysz, Katarzyna Janus, Olimpia Ajakaiye, Magdalena Kotarba, Hanna Krawczyńska, Małgorzata Opczowska, Aleksandra Majcherek oraz Agnieszka SokółSeans Filmowy


Nazwa programu: Salon gier
Stacja: TVN oraz TVN Gra
Firma produkująca: Grupa ITI
Okres nadawania: 2005 r. – 2006 r.
Prowadzący: Agnieszka Wróblewska, Olimpia Ajakaiye, Małgorzata Opczowska, Norbi oraz Ireneusz BieleninikSalon Gier - Agnieszka Wróblewska


Nazwa programu: Salon gry
Stacja: TVN
Firma produkująca: Grupa ITI
Okres nadawania: 5 stycznia – 31 grudnia 2009 r.
Prowadzące: Anna Wołek, Agnieszka Wróblewska, Bożena Ostrysz, Katarzyna Janus, Magdalena Michniak, Małgorzata Opczowska, Marzena Ziarek oraz Olimpia AyakaiyeSalon gry - Magdalena Michniak


Nazwa programu: Strażnik kasy
Stacja: TVN Siedem oraz TVN Gra
Firma produkująca: Grupa ITI
Okres nadawania: 1 września 2006 r. – 3 czerwca 2007 r.
Prowadzący: Bożena Ostrysz, Dawid Marecki, Fabiola Kopczyńska, Karolina Chowaniec, Karolina Kosiba, Katarzyna Janus, Magdalena Kotarba, Małgorzata Opczowska, Olimpia Ajakaiye oraz Patrycja TomaszczykStrażnik Kasy - Katarzyna Janus


Nazwa programu: Szybka wygrana
Stacja: TV Puls
Firma produkująca: Telemedia InteracTV
Okres nadawania: wakacje 2009 r.
Prowadzące: Ewa ChodaczyńskaSzybka wygrana - Ewa Chodaczyńska-Bąk


Nazwa programu: Teleturniej
Stacja: Polsat
Firma produkująca: Telemedia InteracTV
Okres nadawania: 2009 r.
Prowadząca: Beata CwalińskaTeleturniej - Beata Cwalińska


Nazwa programu: Turbo granie
Stacja: TVN Turbo oraz TVN Gra
Firma produkująca: Grupa ITI
Okres nadawania: 2007 r.
Prowadzące: Katarzyna Janus, Magdalena Michniak oraz Marta RaczkowskaTurbo Granie - Marta Raczkowska


Nazwa programu: Wielka wygrana
Stacja: Polsat
Firma produkująca: Telemedia InteracTV
Okres nadawania: maj 2007 r. – 31 grudnia 2009 r.
Prowadzący: Beata Cwalińska, Ewa Tułacz, Marcin Gałka-Walczykiewicz, Marzena Ziarek oraz gościnnie Bianka GibaszewskaEwa Tułacz - Wielka Wygrana


Nazwa programu: Wrzuć na luz
Stacja: TVN oraz TVN Gra
Firma produkująca: Grupa ITI
Okres nadawania: 1 stycznia 2008 r. – 5 stycznia 2009 r.
Prowadzące: Anna Wołek, Ewelina Kołomańska, Fabiola Kopczyńska, Patrycja Tomaszczyk, Aleksandra Majcherek, Katarzyna Janus oraz Magdalena MichniakWrzuć na Luz - Fabiola


Nazwa programu: Wygraj fortunę
Stacja: TV4
Firma produkująca: Telemedia InteracTV
Okres nadawania: 2007 r. – 2008 r.
Prowadzące: Agata Jasińska, Anna Lerczak, Alicja Skrzypczak, Bianka Gibaszewska i Klaudia KołaczykWygraj Fortunę - Anna Lerczak


Nazwa programu: Wygraj teraz
Stacja: Polsat 2
Firma produkująca: Telemedia InteracTV
Okres nadawania: kwiecień 2008 r. – grudzień 2009 r.
Prowadzące: Agnieszka Radzikowska, Anna Lerczak, Beata Cwalińska, Bianka Gibaszewska oraz Ewa TułaczWygraj Teraz


Nazwa programu: Wygraj z Nami!
Stacja: Tele5
Firma produkująca: Telemedia InteracTV
Okres nadawania: 19-29 kwietnia 2018 r.
Prowadzące: Bianka Gibaszewska, Marzena Ziarek.

Nagranie z 22.04.2018 r.


Nazwa programu: Wykręć numer
Stacja: TVN oraz TVN Gra
Firma produkująca: Telemedia InteracTV
Okres nadawania: 2004 r. – 2007 r.
Prowadzące: Anna Lerczak, Bianka Gibaszewska, Kamila Ryciak oraz Magdalena Piewcewiczwykreć numer


Nazwa programu: Wyścig po kasę
Stacja: TVN7 oraz TVN Gra
Firma produkująca: Grupa ITI
Okres nadawania: 2007 r. – 2008 r.
Prowadzący: Anna Wołek, Agnieszka Wróblewska, Bożena Ostrysz, Aleksandra Majcherek, Ewelina Kołomańska, Olimpia Ajakayie, Fabiola Kopczyńska, Krzysztof Bogalecki, Katarzyna Janus, oraz Małgorzata OpczowskaWyścig po kasę - Aleksandra Majcherek


Nazwa programu: Zabawa od kuchni
Stacja: TVN 7 oraz TVN Gra
Firma produkująca: Grupa ITI
Okres nadawania: 2007 r.
Prowadzące: Aleksandra Majcherek, Bożena Ostrysz, Katarzyna Janus, Małgorzata Opczowska, Olimpia Ajakaiye oraz gościnnie Agnieszka WróblewskaZabawa od kuchni


Nazwa programu: Zagadkowa jedynka
Stacja: TVP1
Firma produkująca: Telemedia Interac TV
Okres nadawania: maj 2010 r. – wrzesień 2010 r.
Prowadzący: Justyna Widawska, Olga Pęczak i gościnnie Marcin Gałka-WalczykiewiczZagadkowa jedynka - Olga Pęczak


Nazwa programu: Zagadkowa jedynka
Stacja: TVP1
Firma produkująca: Green Hat Studios
Okres nadawania: do maja 2017 r.
Prowadzący: Monika Chrzanowska (ostatnio), Monika Laskowska (zastępstwa), Justyna Widawska, Olga Pęczak.

Zagadkowa Jedynka


 

Monika Chrzanowska - Zagadkowa JedynkaMonika Chrzanowska w programie „Zagadkowa Jedynka”


Monika Laskowska - Zagadkowa JedynkaMonika Laskowska gościnnie w „Zagadkowej Jedynce”


Justyna Widawska - Zagadkowa JedynkaJustyna Widawska w swojej ostatniej „Zagadkowej Jedynce”


Olga Pęczak - Zagadkowa JedynkaOlga Pęczak – dawna prezenterka programu


Nazwa programu: Zagadkowa noc
Stacja: Polsat
Firma produkująca: Telemedia InteracTV
Okres nadawania: 4 stycznia 2010 r.-13 października 2010 r.
Prowadzące: Ewa Tułacz, Beata Cwalińska, Karolina Kołodziej, Róża Kulma oraz Bianka GibaszewskaZagadkowa Noc - Telemedia Interac TV- Róża Kulma


Nazwa programu: Zagadkowa noc
Stacja: Polsat
Firma produkująca: Green Hat Studios
Okres nadawania: 15 kwietnia 2011 r. – 7 sierpnia 2013 r.
Prowadzące: Ewa Tułacz, Marzena Ziarek, Justyna Widawska, Magdalena Engelmajer oraz gościnnie Monika Ordowska i Paulina KoziejowskaZagadkowa noc - Magdalena Engelmajer


Nazwa programu: Zagadkowa noc w bikini
Stacja:
Polsat
Firma produkująca
Green Hat Studios
Okres nadawania: 
lato 2012 r.
Prowadząca:
Monika OrdowskaMonika Ordowska


Nazwa programu: Zagraj w kabaret
Stacja: TVP 1
Firma produkująca: Telemedia InteracTV
Okres nadawania: 2010 r.
Prowadzący: Marcin Gałka-WalczykiewiczMarcin Gałka-Walczykiewicz


Programy ezoteryczne:


Nazwa programu: Arkana magii
Stacja:  TVN7 i TVN
Firma produkująca: Telestar
Okres nadawania: 1 lutego 2010r. – 30 kwietnia 2014r.
Prowadzący: m.in. Ezoteriusz, Jasnowidz Amina, Jasnowidz Amala, Wróżbita Maciej, Tarocistka Danuta, Magdalena Rutkowska-Odero, Akima, Wróżka Sybilla, Agnieszka Wdowczyk, Tarocistka Beata, Merkurja,


Nazwa programu: Dobra wróżba
Stacja: TV Biznes
Firma produkująca: Telemedia Interactv
Okres nadawania: luty 2010r.
Prowadzący: Wróżka Niki, wróżka Atis, Laura Dorota

Dobra wróżba - Laura Dorota


Nazwa programu: Ezoterius
Stacja: Polonia 1
Firma produkująca: Ezoterius.tv
Okres nadawania: luty 2013r.
Prowadzący: Ella Selena, Wróżka Maya, Wróżbita Marek

Ezoterius - Ella Selena


Nazwa programu: KosmicaTV
Stacje: Tele 5, Tvn Meteo, Tvn Style, Tvn Warszawa, Polonia1, iTV,  TVT, TV Pomerania, NTL, Puls2, TVS, CSB TV oraz Mango24
Firma produkującaAdviqo
Okres nadawania: 3 sierpnia 2008 – 30 czerwca 2014
ProwadzącyElla Selena, Lena Tall, Lilii Auri, Tarocistka Beatrix, Wróżbita Maciej, Jasnowidz Urszula, Magdalena Liwińska, Wróżka Szachnoza, Tarocista Paweł, Rudja, Luba Bratovsky,  Matylda Leszczyńska, Tarocistka Małgorzata, Amanda, Maria, Andra O., Wróżka Atis, Olga Bielewska, Wróżbita David, Renata Brzezińska, Lukas Michna, Barbara Krząścik, Izabela Dajwłowska, Beata Jeske, Oriana Bukartek, Sylwester Bandura, Małgorzata Buchowiecka, Tarocista Szandor,  Szaddaj Szandora, Melisa, Joanna Stawińska, Halszka, Wróżka Sonia, Aleksandra Iwańska, Valentina, Wróżbita Michał Komorowski, Berta, Krystyna, Dorota Haładyn, Agga Soyala, Tarocistka Agnieszka, Halina Kazusek, Piotr Dacjusz-Górski, Adrian Tarocista, Dawid Wolski, Ezoteriusz Maximus, Tarocistka Paulina, Wróżka Milena, Amelia Ken, Wróżka Rena i Wróżka Renata.Agga Soyala - KosmicaTV


Nazwa programu: Magia Przeznaczenia
Stacja: TTV
Firma produkująca: Telestar
Okres nadawania: październik 2012r. – luty 2013r.
Prowadzący: m.in: Akima, Joanna Gulweig, Sylwester Chordecki, Tarocistka Beata, ZefirTarocistka Beata - Magia Przeznaczenia


Nazwa programu: Przyszłość zapisana kartami
Stacja: Tele 5
Firma produkująca: Telestar
Okres nadawania: luty 2014r. – maj 2014r.
Prowadzący: m.in Joanna Gulweig, Sylwester Chordecki, Wróżbita Maciej, ZefirPrzyszłość zapisana kartami - Joanna Wiśniewska


Nazwa programu: Sekrety Magii
Stacja: TVN 7 i TVN
Firma produkująca: Telestar
Okres nadawania: 1 maja 2014r. – 31 grudnia 2015r.
Prowadzący: Anna Majchrowicz, Akima, Beata Jeske, Valentina, Dorota Haładyn-Biel, Ines, Lukas Michna, Magdalena Rutkowska-Odero, Merkurja, Sybilla, Robert Górnicki, Tarocista Beata, Wróżbita Maciej, Wróżka Oriana, Jasnowidz Angels, Joanna Gulweig, Joanna Wiśniewska, Piotr Dacjusz Górski i Dawid Wolski i ZefirSekrety Magii - Beata Jeske


Nazwa programu: Szósty Zmysł
Stacja: TV6
Firma produkująca: Green Hat Studios
Okres nadawania: 1 kwietnia 2012r. – 31 marca 2015r.
Prowadzący: Joanna Stawińska, Tarocista Paweł, Wróżka Oriana, Beata Nowak, Wróżka Salomea, Krisso, Laura Dorota, Ezoteriusz Maximus i Aleksandra IwańskaSzósty Zmysł - Aleksandra Iwańska


Nazwa programu: Twoja Wróżba
Stacja: TV4
Firma produkująca: TelemediaInteracTV
Okres nadawania: 2008r.
Prowadzący: Beata Jeske oraz Lena Tall

Twoja wrózba - Beata Jeske


Nazwa programu: Wieczór wróżb
Stacja: TVN Gra
Firma produkująca: TelemediaInteracTV
Okres nadawania: 2007r.
Prowadzący: Beata Jeske oraz Lena Tall

Wieczór wróżb - Lena Tall


Nazwa programu: Zapisane w gwiazdach
Stacja: Tele 5
Firma produkująca: Ezo TV
Okres nadawania: 2012r.
Prowadzący: m.in. Agnieszka Wdowczyk, Sybilla, Zefir, Wróżka Akima, Marzena Mrówczyńska

Zapisane w gwiazdach - Wróżka Elisabeth


Nazwa programu: W objęciach wróżki
Stacja: Rodintv
Firma produkująca: Rodintv
Okres nadawania: 2011r. -2013r.
Prowadzący: Wróżbita Rodin, Małgorzata Trzaskoma, Jasnowidz Roland, Marzena Mrówczyńska, Wróżka Diana, Tarocistka Agnieszka, Wróżka Oliwia, Wróżka Aleksandra, Wróżka Makia, Czarownica Joanna, Iza Frąckiewicz, Tarocistka Paulina, Tarocistka Danuta, Lena Tall oraz Wróżka Sonia

W objęciach wróżki - Tarocistka Danuta


  • Facebook
  • Youtube