Serwis InteractiveWorld.pl

Oficjalny serwis o programach interaktywnych w Polsce!

Home » Grupa ITI » „Dziękujemy wszystkim… Do zobaczenia kiedyś!” – Pożegnanie Anny Wołek i Agnieszki Wróblewskiej

„Całujemy, całujemy, trzymajcie się, pa… Dziękujemy wszystkim za te 9,5 lat widzom, wydawcom i wszystkim. Do zobaczenia kiedyś, papa!”

Wraz z ostatnim programem Grupy ITI – „Apetyt na kasę” pożegnały się w dzisiejszym duecie Agnieszka Wróblewska oraz Anna Wołek. 9,5 lat (2002-2011) mieliśmy przyjemnością oglądać programy Call-Tv w stacjach TVNu. Z widzami pożegnały się prezenterki, wydawcy i cała ekipa.

Anna Wołek swoje początki z Call – TV miały miejsce w firmie Telemedia InteracTv, gdzie prowadziła teleturniej interaktywny pt. „Nocne igraszki” w TVN i TVN7. Po starcie kanału TVN Gra dołączyła do grona prowadzących programy: „Wieczorne igraszki” oraz „Hej – nał show”. Pod koniec 2006 roku zrezygnowała z pracy w węgierskiej firmy Telemedia InteracTv. Związku z nadawaniem również tego teleturnieju w TVN 7 od września 2007 pojawiała się również w „siódemce”. Jesienią tego samego roku prowadził również Fabrykę gry w TVN Gra. Pod koniec 2007 roku została gospodynią erotycznego quizu: „Wrzuć na luz” emitowanego początkowo w TVN Gra, później również w TVN. Wiosną 2008 roku nie pojawiała się w programie: „Wyścig po kasę” jak i stacji TVN Gra. Od maja 2008 prowadziła również „Hej – nał show” w TVN. Od czerwca do sierpnia przebywała na urlopie zdrowotnym. W październiku 2008 dołączyła do grona prowadzących Fabrykę gry. W 2009 roku widywaliśmy ją w Apetycie na kasę, Graniu na śniadaniu, Nocnym graniu oraz Salonie gry.

Agnieszka Wróblewska jest związana od początku istnienia z Telewizją Wisła a następnie po modernizacji ze stacją TVN. Prowadziła szereg programów np.: Mała Antena, Twój problem – Nasza głowa, O co chodzi, Co za tydzień, Zmagania miast, Polski żywioł a także programów interaktywnych Telegra, Szybka forsa, Łamisłówka, Graj o raj, Salon gier, Strefa ryzyka, Wyścig po kasę. Fabryka gry oraz Hej – nał show. Jej związek z telewizją nie jest tylko ekranowy, w programie Rozmowy z toku pracowała jako wydawca. Agnieszka za swój żywioł uważa programy na żywo, które mobilizują ją a także dają ogromną satysfakcję.

 

 

Agnieszka Wróblewska w programie „Fabryka gry”!

 

Anna Wołek w programie „Wyścig po kasę”!

Ostatni program „Granie na ekranie” – Anna Wołek oraz Agnieszka Wróblewska!

Comments are closed.

  • Youtube