Serwis InteractiveWorld.pl

Oficjalny serwis o programach interaktywnych w Polsce!

Home » Green Hat Studios » Koniec emisji na YouTube?

Koniec emisji na YouTube?

Artykuł napisał: admin Kategoria: Green Hat Studios

W czerwcu 2017 roku, kiedy to zaczęto emitować program „Zagadkowa Wyspa” w stacji TVT, wydawcy programu, aby umożliwić odbiór programu fanom, postanowili emitować wszystkie programy CallTV na platformie YouTube. Z różnych względów czasami nie były emitowane, jednak już od jakiegoś czasu nie ma ich w ogóle.

Jak się dowiedzieliśmy, emisja na YouTube była głównie dlatego, by poszerzyć widownię programu w TVT oraz by fani mieli możliwość obejrzenia tego programu, a emisja z Polonii1, czy wcześniej z Tele5 była jedynie przy okazji. Od kiedy „Zagadkowa Wyspa” zniknęła z TVT, wydawcy coraz rzadziej zaczęli emitować ją w Internecie, aż do całkowitego zaprzestania. Można się także domyślać, że liczba widzów na streamie nie dawała powodu do zadowolenia.

W chwili obecnej mamy tylko jeden program dziennie na stacji Polonia1, jednak i on nie jest całkowicie pewny swojej pozycji. Od grudnia skrócono jego emisję w weekendy, a jak będzie dalej? Czas pokaże, lecz wierzymy, że zobaczymy jeszcze CallTV w lepszych stacjach.

Pozostaje nam jedynie zaprosić do oglądania „Zagadkowej Wyspy” w Telewizji: stacja Polonia1: od poniedziałku do piątku od 14:50, a w weekend od 14:05. Do zobaczenia!

Dzisiejszy program w stacji Polonia1 - 04.02.2018 - program prowadzi Krystian Lis

Dzisiejszy program w stacji Polonia1 – 04.02.2018 – program prowadzi Krystian Lis

Comments are closed.

  • Youtube