Serwis InteractiveWorld.pl

Oficjalny serwis o programach interaktywnych w Polsce!

Home » Tajemnice Losu » Kryzys w „Tajemnicach Losu”

Kryzys w „Tajemnicach Losu”

Artykuł napisał: admin Kategoria: Tajemnice Losu

Rokowania co do emisji programu Tajemnice Losu w Polsacie do samego końca nie były optymistyczne, lecz – jak już wiemy z poprzedniego wpisu – program w 2019 roku dalej z nami zostanie w produkcji Green Hat Studios (a więc w formie niezmienionej).
Pojawiła się natomiast ramówka stacji na styczeń i okazuje się, że nie jest ona korzystna dla produkcji tego programu. Spośród 31 dni stycznia zaplanowanych jest tylko 16 spotkań, a i ta liczba nie jest w 100 procentach pewna. Poniżej przedstawiamy ramówkowe godziny startu programu Tajemnice Losu w styczniu 2019:

Tajemnice Losu - styczeń 2019
Tajemnice Losu – styczeń 2019
opracowanie: interactiveworld.pl na podstawie ramówki portalu polsatmedia.pl

Jak można zauważyć, to około 50% dni, a właściwie nocy, w których emisja programu się odbędzie. Czy jest to wynikiem zbliżającego się zakończenia produkcji? Przypomnijmy, że tak samo zaczął się koniec Zagadkowej Jedynki w TVP1. Teleturniej niegdyś produkowany co noc od poniedziałku do piątku w wymiarze 60 minut został z czasem ograniczony czasowo, a następnie ilościowo, aż do całkowitego zakończenia jego produkcji. Czy ten sam los czeka Tajemnice Losu? Czas pokaże…

Comments are closed.

  • Facebook
  • Youtube