Serwis InteractiveWorld.pl

Oficjalny serwis o programach interaktywnych w Polsce!

Home » Polcast Television » Zmiany w programach ezoterycznych na antenach TVN

Program Klub Magii w przedostatni dzień minionego roku zakończył swoją emisję. W nocy z 2 na 3 stycznia zastąpiła go nowa propozycja firmy Nucity Production, czyli Moc Magii. Jednak w związku ze zmianami dotyczącymi kanału TVN Meteo Active, nie będziemy mogli już oglądać innego programu tego samego nadawcy.

Emisja Mocy Magii obejmuje dwie anteny, na których dotychczas nadawano program Klub Magii, czyli TVN, TVN7. Do dyspozycji widzów są doradcy ezoteryczni pojawiający się również w programie Śniadanie z Wróżbami emitowanym w Polonii1.

Jak się dowiedzieliśmy, 7 stycznia po wprowadzeniu na rynek kanału poświęconego urządzaniu domów i ogrodów czyli H&G TV zamiast TVN Meteo Active, zabraknie tam audycji ezoterycznych. W związku z tym nadawanie zakończy program Spotkanie z Wróżbami.

Za produkcję Klubu Magii odpowiadała firma Polcast Television, czyli nadawca takich kanałów jak Tele5, Polonia1, Novela TV, Water Planet oraz pasma Top Shop. Emisja tego programu rozpoczęła się na początku 2016 roku. Występowały tam między innymi takie osoby jak Tarocista Adrian, Piotr Newi, Agnieszka Wdowczyk czy Wróżbita Maciej Skrzątek. Bez zmian pozostaje program Magiczna.TV emitowany w Polonii1.

920733c1a77c5406medKlub Magii z Tarocistą Adrianem

Comments are closed.

  • Youtube