Serwis InteractiveWorld.pl

Oficjalny serwis o programach interaktywnych w Polsce!

Home » Krystian Lis » Krisso rezygnuje z „Tajemnic Losu”!

W nocy z 28 lutego na 1 marca 2019 roku odbędzie się ostatni (na ten moment) program Tajemnice Losu z udziałem Krissa – Krystiana Lisa. Powodem rezygnacji jest odejście od wizerunku „wróżki” oraz rozwój zawodowy Krystiana, bowiem ukończył on studia na kierunku Dziennikarstwo oraz Język i Społeczeństwo i nie chce poprzestać jedynie na kojarzeniu go z ezoteryką, a ponadto głównym powodem jest zmiana miasta zamieszkania – od marca Krystian przenosi się do Krakowa. Oczywiście, prywatnie będzie wciąż można zamawiać porady, lecz już nie za pośrednictwem telewizji Polsat. Będzie pojawiał się jeszcze w teleturniejach na Tele5 oraz Polonii1. Mamy nadzieje, że zobaczymy się także w innych formułach programów telewizyjnych!

Przypomnijmy – Krystian Lis przez 5 lat spotykał się z nami w programie Tajemnice Losu. Starał się zainteresować swoją osobą nie tylko zwykłych widzów, ale również kogoś z włodarzy telewizji. Wprowadzał do programów ezoterycznych wiele energii, ciekawostek, nowości (jak chociażby wydanie programu z tablicą, czy wydanie na stojąco, z innym stołem):

Program „Tajemnice Losu” – 18 marca 2018 r. – Krystian Lis, wydanie na stojąco

Starał się zawsze dać z siebie jak najwięcej, urozmaicić program jak tylko mógł, jednak nie zawsze dostawał zgodę na swoje fantazje. Szkoda, że nie będzie już z nami nocnymi porami, liczymy na to, że ta decyzja poskutkuje czymś przyjemnym nie tylko dla nas, ale przede wszystkim dla Krystiana.

Dziękujemy za 5 nocnych lat!

Comments are closed.

  • Youtube