Serwis InteractiveWorld.pl

Oficjalny serwis o programach interaktywnych w Polsce!

Home » Green Hat Studios » CallTV – reaktywacja?

CallTV – reaktywacja?

Artykuł napisał: admin Kategoria: Green Hat Studios

Wszystko wskazuje na to, że czeka nas następca „Zagadkowej Wyspy”.

Od 1 sierpnia br. kanał Mango24 został przekształcony w Super TV, którego właścicielem stał się Michał Winnicki. Ma być to stacja głównie emitująca telezakupy, ale… „prowadzimy rozmowy także w sprawie programów typu CallTV” – poinformował w rozmowie z portalem omediach.info Michał Winnicki. „Jesteśmy w trakcie rozmów z Green Hat Studios” – dowiadujemy się na forum portalu SatKurier.pl.

Nie mamy jednak co liczyć na nagrody, jakie pamiętamy z programów w latach 2010-2013, ponieważ ma być to kanał dostępny przede wszystkim w kablówkach oraz lokalnie naziemnie. O ile Mango24 nadawane było także z satelity, tak Super TV nie ma tego w planach – jak donosi SatKurier.pl.

Plusem ma być jakość HD emitowanego kanału w większości stacji kablowych – „Zasięg SUPER TV w kablówkach rośnie bardzo dobrze. Wiele sieci zdecydowało się na wersję HD, zatem wzrost jakości w stosunku do Mango24 będzie zauważalny.” – czytamy na forum SatKuriera.

Są to narazie tylko plany, rozmowy, więc nie ma gwarancji, że CallTV w Polsce powróci. Trzymamy rękę na pulsie, zapraszamy również do dyskusji na naszym Forum!

Źródła:
oMediach.info
SatKurier.pl
Forum SatKurier.pl

Comments are closed.

  • Youtube