Serwis InteractiveWorld.pl

Oficjalny serwis o programach interaktywnych w Polsce!

Home » Noc Magii » Koniec „Nocy Magii” w TVN-ach

Koniec „Nocy Magii” w TVN-ach

Artykuł napisał: admin Kategoria: Noc Magii

Ostatnia noc (30/31.10.2022) była kończącą audycję ezoteryczną pt. Noc Magii w TVN i TVN7. Emisję z nutką nostalgii zakończyła Wróżka Akima. Poniżej nagranie z ostatniego spotkania:

Prowadząca opowiadała o m.in. metamorfozach programu, zmianach nazw (Arkana Magii, Sekrety Magii, Moc Magii, Noc Magii), wspominała o stacji iTV, która dała początek programom ezoterycznym. Poinformowała również, że te ostatnie spotkanie miała poprowadzić Ś.P. Wróżka Amina, o której śmierci producent programu poinformował za pośrednictwem portalu Facebook w dniu 11 października br.:

Producent zapowiada, że nie kończy działalności – programy mają być wciąż emitowane, ale w Internecie:

Przypomnijmy, iż podobny scenariusz szykowali producenci Tajemnic Losu – po zakończeniu emisji programu w Polsacie w 2021 r., wróżki miały „czarować” w sieci – niestety, po niedługim okresie próbnym, zrezygnowano całkowicie z produkcji streamów w Internecie ze względu na niemal zerowe zainteresowanie.

Klątwa interaktywnych programów na żywo trwa od dłuższego czasu – zaczynając od teleturniejów CallTV, wykańczając kolejne programy po dzień dzisiejszy. Czy ten proces w końcu się odwróci? Trzeba zapytać wróżki 😉 .

Miłego dnia!

Comments are closed.

  • Youtube