Serwis InteractiveWorld.pl

Oficjalny serwis o programach interaktywnych w Polsce!

Home » Zagadkowy Weekend » Powrót CallTV w polskiej telewizji?

Powrót CallTV w polskiej telewizji?

Artykuł napisał: admin Kategoria: Zagadkowy Weekend

Kilka dni temu forumowicze InteractiveWorld – niezłomni poszukiwacze calltv w Polsce – odnaleźli na stronie Telemagazynu informację o audycji „Zagadkowa Niedziela”. Według opisu programu, miała go prowadzić Katarzyna Stoparczyk, która jest gospodynią audycji o tym samym tytule w Programie 3 Polskiego Radia.

26 listopada br. Krystian Lis (prezenter m.in. Zagadkowej Wyspy) dodał na swojej facebookowej stronie następujący post:

Okazuje się, że była to zapowiedź powrotu programu interaktywnego do polskiej telewizji.

Kilka dni temu otrzymaliśmy również od Niego potwierdzenie na naszym forum:
Mam sporo wspólnego z tą nowością i dlatego pozwolicie, że się odniosę 🙂 „Zagadkowy Weekend” wg planu zadebiutuje 18 grudnia. Ostatnich kilka dobrych tygodni trwają przygotowania, załatwianie wszystkiego od podstaw, bo ruszam z programem właściwie od zera. Jako że będziemy w sprawdzonym przez kilka lat niedzielnym czasie antenowym w Polonii1, formuła w założeniu będzie jak na razie zbliżona do Zagadkowej Wyspy. Pierwsze odcinki mają na celu pewnego rodzaju pilotaż, są testem, a prezes Polonii1 życzył sobie, żeby program był taka kontynuacją wyspy i tym go przekonałem. Jeśli całość się przyjmie, mam w planach wprowadzanie nowych twarzy, jeśli chodzi o prowadzących i odświeżenia w formule. 🙂

Dowiadujemy się z tego, że program będzie nadawany w Polonii1 w niedzielne popołudnia od 18 grudnia br., ma być podobny do Zagadkowej Wyspy produkcji Green Hat Studios. Niewykluczeni są nowi prowadzący. Według Telemagazynu emisja zaplanowana jest na 2 godziny od 14:00.

Grudniowe programy to tak naprawdę pilotaż (testy zainteresowania) – jego dalsza przyszłość w kolejnych miesiącach, rozbudowa i – być może – próba odnowienia formatu w bardziej „znanych” stacjach zależeć będą od zainteresowania i chętnych do wzięcia udziału w spotkaniach w grudniu.

Niebawem postaramy się zdobyć więcej informacji na ten temat. Śledźcie nasz serwis, a jak na razie zapraszamy na premierę już za tydzień – 18 grudnia 2022 r. o godz. 14:00!

Comments are closed.

  • Youtube