Serwis InteractiveWorld.pl

Oficjalny serwis o programach interaktywnych w Polsce!

Home » Zagadkowy Weekend » Drugi program CallTV Polcastu!

Drugi program CallTV Polcastu!

Artykuł napisał: admin Kategoria: Zagadkowy Weekend

Piątek 13-go chyba nie jest w tym roku pechowy dla fanów calltv, bowiem okazuje się, że Polcast szykuje nam drugi teleturniej calltv, a właściwie autopromocję „Zagadkowego Weekendu” z możliwością wygrania dodatkowych nagród! Jak czytamy w zamieszczonym na stronie polonia1.tv regulaminie ma to być program emitowany o różnych porach, gdzie przedstawiona będzie zagadka oraz proponowana nagroda. Rozwiązanie „Zagadki Tygodnia” – bo taką nazwę będzie nosiła audycja – nastąpi w ostatnim w tygodniu programie „Zagadkowy Weekend”, a więc w niedzielę.

Czołówka Zagadkowy Weekend

Jak wiemy – od 15 stycznia 2023 r. następuje zmiana godziny rozpoczęcia „Zagadkowego Weekendu” – start planowany jest na 15:00, ale czy kolejne odcinki będą również zaczynać się o tej porze, czy o innej – tego nie wiadomo, bowiem teleturniej nie został jeszcze wpisany do ramówki na kolejne tygodnie. Być może jest to kwestia sprawdzenia w ramach jeszcze trwającego okresu testowego, które godziny są dla stacji korzystniejsze.

Jako że został opublikowany regulamin audycji „Zagadka Tygodnia”, który zaczyna obowiązywać od 31 stycznia 2023 r., a wyłonienie zwycięzców ma następować w teleturnieju „Zagadkowy Weekend” można łatwo wyciągnąć wniosek, iż program ten będzie kontynowany dalej, a więc nie zostanie zakończony po okresie próbnym, co – mamy nadzieję – ucieszy fanów formatu.

Oczywiście na nagrania programów Polcastu zapraszamy na nasze Forum oraz kanał na YouTube!

Comments are closed.

  • Youtube