Serwis InteractiveWorld.pl

Oficjalny serwis o programach interaktywnych w Polsce!

Home » Zagadkowy Weekend » „Zagadkowy Weekend” w sobotę!

„Zagadkowy Weekend” w sobotę!

Artykuł napisał: admin Kategoria: Zagadkowy Weekend

Oficjalnie zaktualizowano ramówkę stacji Polonia1 na najbliższe dni. Szczególnie wyjątkowo zadowala nas fakt, iż w sobotę(!) 11 listopada br. pojawi się dodatkowe wydanie teleturnieju Zagadkowy Weekend. Informował o tym także w ostatnim wydaniu gospodarz tego programu – Krystian Lis:


Zagadkowy Weekend 05.11.2023 r., patrz: 2:16:35

Wiemy już także, że program ma trwać tyle samo, co aktualne niedzielne spotkania i godzina rozpoczęcia ma być podobna, tj. ok. 14:25. W tym wydaniu nie będzie rozstrzygnięcia Zagadki Tygodnia, aczkolwiek niewykluczone jest zaprezentowanie bieżącej, której rozstrzygnięcie nastąpi dzień później po dodatkowym wydaniu, tj. w niedzielę 12 listopada br.

Z naszych ustaleń wynika, że „gratisowa” emisja jest zrekompensowaniem wigilijnego wydania, bowiem w tym roku program wypadałby właściwie podczas wieczerzy bożonarodzeniowej, stąd też decyzja stacji o przełożeniu odcinka z niedzieli 24 grudnia na sobotę 11 listopada. Oznacza to, że – niestety – nie jest to stała sobotnia pozycja w ramówce Polonii1, a wyłącznie jednorazowy wyjątek.

Co więcej, jeśli program faktycznie dotrwa do końca grudnia, szykuje nam się pierwsza rocznica teleturnieju. Czym zaskoczy nas PolCast? Dowiemy się, oglądając Zagadkowy Weekend.

Zapraszamy.

Comments are closed.

  • Youtube