Serwis InteractiveWorld.pl

Oficjalny serwis o programach interaktywnych w Polsce!

Magdalena Michniak prowadziła takie programy jak Turbo granie, Wrzuć na luz, Nocne granie, Granie na śniadanie, Granie na ekranie oraz Apetyt na kasę.

kyrut., użytkownik serwisu i forum Interactiveworld.pl pyta: jaki był Pani pierwszy program interaktywny i jakie uczucia towarzyszyły Pani przy nim?
Magdalena Michniak odpowiada: Pierwszy program interaktywny, który miałam przyjemność poprowadzić to Turbo granie dla TVN Turbo. Nie ukrywam, że towarzyszyła mi lekka trema, bo był to oczywiście program na żywo i starałam się wypaść jak najlepiej 🙂  Wzięłam trzy oddechy i poszło, a wyszło jak wyszło 🙂 To już nie mnie to oceniać, natomiast sama świadomość, że obdarzono mnie zaufaniem zawodowym (mam tu na myśli moją Producentkę) była dla mnie ogromną mobilizacją do tej pracy.

kyrut. pyta: jaka atmosfera planowała na planie programów?
Magdalena Michniak odpowiada: Atmosfera, która panowała w naszej ekipie była bardzo miła, cieszę się, że mogłam dołączyć do zespołu doświadczonych ludzi, którzy bardzo mi pomogli w moich „interaktywnych początkach” 🙂  W tym miejscu dziękuję za wyrozumiałość i cenne wskazówki ze strony wydawców jak również mojej Szefowej.

kyrut. pyta: po upadku TVN Gra programy zaczęły się robić niezbyt ciekawe. Jaka była tego przyczyna?
Magdalena Michniak odpowiada: W zasadzie trudno mi odnieść się do tego pytania, wydaje mi się, że to
kwestia indywidualnych upodobań, coś co dla jednego może wydawać się nudne, dla kogoś innego będzie ciekawe 🙂

kyrut. pyta: miło wspomina Pani pracę w TVN Gra?
Magdalena Michniak odpowiada: Pracę dla TVN-u wspominam niezmiernie miło i uważam, że była
doskonałym warsztatem zawodowym, bo najważniejsze by robić to, co się lubi:)

kyrut. pyta: bez wpadek na żywo się nie obędzie. Pamięta może Pani jakieś wpadki, które przydarzyły się Pani podczas programów?
Magdalena Michniak odpowiada: Wpadki były oczywiście – w końcu to programy tworzone na żywo. Chyba najbardziej bawiły mnie telefony od dzieci, które nieporadnie próbowały zafałszować swój wiek 🙂 To urokliwe.

kyrut. pyta: jak wiemy, odeszła Pani bez słowa z programów TVN. Czy możemy poznać tego przyczynę?
Magdalena Michniak odpowiada: Każda praca wcześniej czy później dobiega końca, jak to się mówi: „jedne drzwi się zamykają, drugie otwierają” .

kyrut. pyta: obecnie programy Call-TV podupadły. Jak Pani sądzi, jaka jest tego przyczyna?
Magdalena Michniak odpowiada: Nie ukrywam, że nic mi na ten temat nie wiadomo, dlatego nie wypowiem się w tej kwestii.

kyrut. pyta: jakie są Pani zainteresowania?
Magdalena Michniak odpowiada: Kocham podróżować po świecie, chociaż aktualnie nie mam na to zbyt dużo czasu. Nie lubię marznąć, więc ze sportów zimowych wybieram jedynie łyżwy. Lubię wypady na strzelnicę z moją przyjaciółką, gram też
w tenisa. W wolnych chwilach pomykam na rolkach po parku, ale najbardziej relaksuje mnie gra na pianinie, komponuje sobie również różne melodyjki do szuflady, więc jak mam tylko możliwość i w pobliżu jest pianino, to po prostu siadam i gram:) Muzyki słucham w aucie od klasyki do pop-u.

Wywiad został przeprowadzany przez jednego z naszych użytkowników, a dokładniej przez kyruta.

Pozdrawiamy Panią Magdalenę Michniak bardzo gorąco i życzymy dalszych sukcesów 🙂

  • Youtube